Megaman Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Megaman Szerepjáték

Ez egy Megaman Szerepjátékos oldal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Fumetsu Kyuusaisha

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Fumetsu Kyuusaisha
Kezdő
Kezdő
Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2009. Oct. 19.
Age : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

Fumetsu Kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha Icon_minitimeHétf. Okt. 19, 2009 4:27 am

Név: Fumetsu Kyuusaisha

Kor: 16

Kinézet: 164 cm magas, szőkés barna hajú, barna szemű normál testalkatú fiú.

Jellem: Kedves, barátságos és általában komoly fiú, de ha felidegesítik ennek pont az ellentéte, történik, de csak azzal lehet felidegesíteni, ha valaki a barátait bántja.

Felszerelés:Fumetsu Kyuusaisha Pet2b pet, 2 levedlés kártya,


Navi neve: Kobura

Navi képe: Fumetsu Kyuusaisha Mgscyborgcybycbninja.th

Navi jelleme: Csöndes típus és csak hosszabb ismeretség után bízik meg valakiben és akkor sem teljesen.

Navi képessége: A testét körül veszi egy páncél ami lemezekre van bontva ha valamelyik rész megsérül akkor azt azonnal képes megsemmisíteni és pótolni más adatokból ez lehet egy darab az utcából amit magába olvaszt vagy épp egy másik navi adatai ezért csak akkor lehet megsebezni ha gyorsabban tud az ellenfél ujjra támadni mint hogy kobura vissza állítaná a páncélját. Viszont a sisakot nem tudja lecserélni mert túl sok adat található a fej részen ezért veszélyes lenne azt is lecserélni

Saját készítésű kártyák: levedlés (ez szinte csak üres adat halmaz amit arra használok hogy ha kobura páncélja túl sok helyen sérülne és nem tudná potólni akkor megsemmisíti a páncélját és a kártyában lévő adatokat felhasználva ujjra építi más naviknál megerősíti a burkolatukat ezzel ellenállóbbá téve őket. kobura a csere közben kb. 1.5 mp-re teljesen védtelen és ilyenkor elég a leg kisseb sérülés is hogy sújosabb kárt tegyenek benne, ezt a kártyát kobura használata után ujra kell írni mert az adatok ilyenkor tőrlődnek rolla).


Berékező ismeretlen üzenet….
töltés kérem várjon….
az üzenet meg sérült ….
töltés kérem várjon….

Heló a nevem Fumetsu Kyuusaisha 16 éves vagyok és kezdő programozó. Az apám is programozó és én tőle tanultam a legtöbbet. A navimat én magam készítettem (de persze apa is segített) és néhány kártyát is amit utána el kellet fogattatnom hogy használhassak mert apa szerint nem lett volna fer ha csak nekem vannak ilyen…hiba az adatban…és utána már használhattam őket. A navim elkészülése sok időt vett igénybe és most sem tökéletes de hát olyan nincs is úgy hogy mindegy majd még javítgatom és fejlesztgetem. Én is programozó szeretnék lenni mint apám az még később lesz addig is koburán gyakorlok és és ezzel őt is erősebbé tesze…hibás adat…adat vége.
Vissza az elejére Go down
Ducsidu
Admin
Admin
Ducsidu


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2009. Sep. 15.

Fumetsu Kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha Icon_minitimePént. Okt. 23, 2009 6:37 pm

Eléggé kihalt a fórum majd szólok a többieknek...de hívhatnál te is
Na visszatérve az adatlapra,ELFOGADOM
Stats:
Erő:8
Reflex:5
Ész:9
Sebesség:7
Kinézet:9(SZerintem nagyon jól néz ki:D)

Vissza az elejére Go down
 
Fumetsu Kyuusaisha
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Megaman Szerepjáték :: Kezdet :: Előtörténet-
Ugrás: